הקשר בין עוצמת הרכות לחופשת פסח

יש שיטה שנקראת עוצמת הרכות, שמתמקדת בנשימה ובהנעת הגוף בקצב של תינוק שהיה ברחם אימו. בעיניי היא סופר חשובה , כמו גם שיטות אחרות כמו נשימות יוגה ומיינדפולנס שמתרכזות בהווה ועוצרות את המחשבות מלדהור קדימה. יצא לי לחוות את עוצמת הרכות עם רויטל מזרחי ואני מתרגלת מידי פעם, לא מספיק אני מודה . איך זה עובד? כעת אני כותבת , מתרכזת רק בכתיבה, קצב הנשימה שלי איטי ויותר חמצן נכנס ולכן שיקול הדעת נבנה ממקום של עוצמה , ביטחון, וידיעה פנימית של הדרך שלי היום . 

באופן כזה  אשתדל לעבור ממשימה למשימה. קורה לי מידי פעם , במצב של ריבוי משימות, כמו בתקופת החגים, או בהגשת תקציב שאני רוצה להספיק את הדדליין ולהצטיין בהכל והרגשת הסטרס עולה . הנרגנות שהסטרס מוצא ממני מזכירה לי שיש שיטות שעוזרות לעצור את המח מלרוץ קדימה. 

למה אני מספרת לכם את זה ? כדי שתשימו לב, שתיקחו יותר נשימות, שתגיעו רגועים לחג ולספריה. תקדישו זמן לבחירת הספרים שלכם , אולי תצליחו להגיע אלינו עוד השבוע. 


מזכירה לכם שאנחנו יוצאים לחופשת חג הפסח ביום רביעי. כלומר ביום רביעי 17.4.19בשעה 15:45 הספריה נסגרת ונשוב לקבל קהל ביום ראשון 28.4.19 בשעה 11:30. אם תקדימו להגיע תוכלו לשאול את הספרים החדשים שנכנסים בימים אלה לקטלוג הספריה . 

יום טוב ושפע של עוצמת הרכות. 

תגובות

פוסטים פופולריים מהבלוג הזה

כיצד מתחברים לספריה הדיגיטלית בשלושה צעדים ?

שומרים שבת ואוהבים לקרוא?

יש לנו דרך לעזור לכם בתקופת המשבר